Bize Katılın

0
99

Eğer,

Blogger, Fotoğrafçı, Model, Tasarımcı, Düğün Tedarikçisi, Yazar, Gezgin..vb iseniz

Dergi ve Blog’larımızın Yaratıcı kadrosuna sizde katılın!

Çalışmalarınızı, fotoğraflarınızı, ilginç hikaye ve anılarınızı ister yazı isterseniz de fotoğraflarınız ile anlatarak yerli yabancı binlerce okura ulaşın.

  • Fotoğrafçılar;

ilham verici düğün, gezi, yaşam ve sanat ile ilgili çalışmalarınızı Özel Düğün Dergi ve ingilizce yayın yapan Photon Magazine’de yayınlanarak binlerce okura ulaşması için bize ulaştırabilirsiniz.

  • Düğün Tedarikçileri; (Gelinlik, Saç & Makyaj, Aksesuarlar, Çiçekçiler, Mekanlar, Fotoğrafçılar, Düğün Planlamacıları, Kiralama Hizmetleri, Kes & Pasta, Davetiyeler, Video.. vb

Firmanızın ve işlerinizi dünyanın her yerinden farklı okuyuculara ücretsiz ulaştırarak çok daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Seçkin tedarikçi listemizde yer alabilir, yayınladığımız birçok dergi ve sosyal medya hesapları aracılığıyla dünyanın her yerinden binlerce müşteriye ulaşabilirsiniz.

  • Modeller;

Profesyonel yada amatör modeller yapılacak olan çekimlerimizde modellik yapabilir, sponsorlu içerikler için çalışmalara katılarak Photon Magazine ve Özel düğün Dergi’de çalışmaları yayınlanabilir.

  • Blogger & Yazarlar

Bünyamizdeki Dergi ve Bloglarda yayınlanmak üzere kendi içeriğinizi üretebilir, hikayenizi ve düşüncelerinizi binlerce okuyucuya ulaştırabilirsiniz.

Ek olarak yazar kadromuza katılarak ücretli içerik oluşturmak isterseniz ise ekibimize katılarak bünyemizdeki yayınlar için ücretli olarak içerik üretin.

  • Gezginler

Gezi ve seyehat etme ile ilgili yazılarınız ve inanılmaz güzel fotoğraflarınız mı var? Bize ulaştırın ve hem binlerce yen okura ulaşın hemde bünyemizdeki Dergi ve Bloglarda yayınlanma, röportaj vb gibi içeriklerde yer alma frsatı yakalayın.

Nasıl Ekibe Katılabilirim?

Çok basit,

Instagram,  hesabımızı takip edin. İçeriğinizi iletmek için fotoğrafta ”@ozeldugundergi”  kullanarak bizi çalışmanızdan haberdar edin.

Seçkin Tedarikçi Listemize katılmak için ”#vendorlist” hashtag’i

İşbirliği yapmak için ise  ”#cooperatewithme” hashtag’i ekleyerek editörlerimizin size ulaşmasını bekleyin hepsi bu.

Hadi sizde bize katılın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here