Ömer Şahin

Matematiğin mükemmelliği ve psikolojinin iletişim boyutunu harmanlayarak yaptığım çalışmalar, Moda ve Düğün fotoğrafçılığı alanında uluslararası başarılar getirmesine ek olarak bana birçok farklı ülke ve kültürden mükemmel insanlarla tanışma ve dost olma imkanı sağladı.

Laxenburg Kalesi

Fotoğrafçılık hem sevdiğim işi (iş mi?) yapmamı sağlarken diğer yandan da bana dünyanın birbirinden güzel ülkelerini gezip görme, farklı yaşantıları anlama ve yaşamsal deneyimler edinmeme olanak sağlaması açısından kendimi çok şanslı hissediyorum.

Türkiye, Avusturya ve Hindistan gibi ülkelerde yaşayarak 30’dan fazla farklı ülkeyi gezmek, yüzden fazla düğün çekimine katılmanın bana başka hiçbir mesleğin kazandıramayacağı türden farklı deneyimler kazandırması, bu mesleği keyifle yapmamı ve her bir çekim için ayrı bir heyecan duymamı sağlamakta.

Goa’da günbatımı..

Deniz, güneş ve hindistan cevizi ağaçlarına aşırı bir ilgim olmasına rağmen yazın bunaltıcı sıcaklarından dönem dönem kendimi Hindistan veya Nepal’in dağlarında meditasyon yaparken bulabilmekteyim. Bazen ise Tayland’a bir manastırda..

Hayatta insanın sevdiği işi yapması ve içindeki yaratıcılığı da güzel bir şekilde dışarı vurması taraftarıyım. Kim sevmediği bir işte yaratıcı olabilir ki?

Avusturya Alpleri

Bol bol kitap okuma, seyahat, yazma ve meditasyon ile vaktimi yararlı aktivitelerle geçirmeyi tercih etmekteyim. Müzik, mumlar ve tütsüler ise hayatımın renkli bir parçası.

Dönem dönem sadece profesyonel fotoğrafçılar için yurt içinde ve yurt dışında eğitimler düzenlemekteyim. Photon Magazine editörlüğüne ek olarak, Pearls & Berries’in kurucusu ve marka danışmanıyım. Yerli-yabancı birkaç firmanın sosyal medya danışmanlığı ve branding çalışmalarını da aynı zamanda yürütmekteyim.

Eğer sizde vermiş olduğum hizmetler konusunda (moda-düğün çekimleri, fotoğrafçı danışmanlık, marketing-branding çalışmaları, sosyal medya danışmalığı, eğitimler vs..) bilgi almak veya rezervasyon yapmak isterseniz aşağıdaki formu kullanarak veya sosyal medya üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

veya

sadece ”merhaba” diyebilirsiniz.

hoşçakalın..