Türkiye’de ki gelinlerin dünyaya açılan kapısı konumundaki ”Özel Düğün” blog ve dergisi çiftlerin düğününü en iyi şekilde planlamasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Uluslararası düğün fotoğrafçısı (Pearls & Berries / Avusturya) ve Photon Magazine editörü Ömer Şahin tarafından kurulan Özel Düğün, okuyucuların kendi isteklerine en uygun tedarikçilere ve mekanlara ulaşma konusunda yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak için, Türkiye’nin ve dünyanın her yanından özenle seçilmiş tedarikçilerini ve ilham verici içerikleri ”Özel Düğün” blog ve dergisinde sizlere sunmaktadır.

Özenle seçilmiş tedarikçiler listemize katılmak, çalışmalarınızı ve firmanızı doğru insanlara en iyi bir şekilde ulaştırmak isterseniz tedarikçi olsayfasındaki bilgileri doldurarak e-mail ile tedarikciler(at)ozeldugun.com adresinden bize ulaşın.

 Başvurunuz tarafımızdan incelenmeye alınacaktır. İsteğinizin editörlerimiz tarafından onaylanması halinde listelemenizin gerçekleştiğini onaylayan ”hoşgeldin mesajı” ile bağlantı adresiniz size gönderilecektir.

Eğer listelemenizi daha fazla okuyucuya en kısa sürede ulaştırmak istiyorsanız diğer listeleme seçenekleri için lütfen bize ulaşın.

SSS & FAQ  – İçerik Yollama Hakkında

Özel Düğün Nedir?

Özel Düğün uluslararası çalışmalar yapan, özenle seçilmiş, kendi alanlarında deneyimli ve uzman tedarikçileri, mekanları ve düğüne dair herşeyi bir araya getiren, ilham veren  bir platfomdur. Özenle seçilmiş, şık ve doğal görseller ile faydalı bilgileri ve kendi alanında uzman seçkin tedarikçileri okuyucularına sunan Özel Düğün Blog’una ek olarak röportajların ve özel seçilmiş içeriklerin yayınlandığı ”Özel Düğün Dergi” de okuyucuların beğenisine sunulmaktadır.

Ne Tür Tedarikçiler İçerik Yollayabilir?

Herzaman yeni, yaratıcı ve ilginç tedarikçiler arıyoruz. Şu an için Mekanlar, Fotoğrafçılar, Planlama & Dizayn, Yiyecek & İçecek, Çiçekçiler, Kiralama, Pasta & Kek, Davetiyeler, Dekorasyon, Gelinlik ve Online Tedarikçiler kategorilerine ek olarak Eğlence ve Video kategorisi de eklenecektir.

İçerik Yolla ( Düğün, Parti, Diy Proje, Seyahat, Yaşam Stili, Dizayn veya Fotoğraf Çekimi)

Eğer çalışmalarınızı yollamak veya yazılarını,fotoğraflarınızı tüm okuyucularımızla paylaşmak isterseniz duymayı çok isteriz. Kural olarak daha önce Türkiye’de herhangi bir yerde yayınlanmamış içerikleri okuyucularımızla paylaşmayı tercih ediyoruz, tabii ki herzaman istisnai durumlara açığız. Eğer içeriğinizin ”Özel Düğün”e tam olarak uygun olduğunu düşünüyorsanız buradan detayları öğrenerek hemen bize ulaştırabilirsiniz.

Tedarikçiler Listesi’ne nasıl katılabilirim?

Firmanız hakkındaki detaylı bilgileri bize ulaştığınız taktirde başvurunuz ”Özel Düğün” editörleri tarafından incelenmeye alınacaktır. Başvuru detaylarını buradan görebilirsiniz. Ücretsiz listeleme ve diğer listeleme seçenekleri için lütfen bize ulaşın.

Kabul Edildiğimi Nasıl Bileceğim?

Başvurunuzu yaptıktan sonra editörlerimizin yapacağı değerlendirme sonunda,  sadece ”Özel Düğün”ün stiline uygun olan özenle seçilmiş başvuru sahipleri editörlerimiz tarafından bilgilendirme maili alacaklardır. Beklentimiz ise size editörümüz tarafından yollanan bağlantının da sizin tarafınızdan  site, blog ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşılmış olmasıdır.

Ödeme Yapmamız Gerekiyor mu?

Özel Düğün tedarikçileri tamamen özenle seçilmiş tedarikçilerdir. Listeleme yapmak ücretsizdir. Özel Düğün stili ve çizgisine uymayan hiçbir içerik ücreti dahilinde dahi olsa listelemeya dahil edilmez. Vitrin Listeleme ve Dergi vb diğer listeleme & reklam seçenekleri için bizimle iletişime geçin.

 

Vitrin Listeleme Nedir?

Vitrin Listeleme seçeneğimiz sizin ve firma profilinizin en etkin bir biçimde yansıtılmasını sağlayan bir programdır. Fazladan fotoğraf ekleme ve üst sıralarda listelenme,sosyal medya bağlantılarına ek olarak ise site ana sayfada ve dergide reklam alanı ile sponsorlu içerikler ile firmanızı öne çıkararak en doğru kitleye hızlıca ulaşabilirsiniz.

Firma Profili oluşturmak için nasıl yardım alabilirim?

Bir kez ”Özel Düğün”ün parçası olmaya karar verip özel düğünlerin platformunda yer almak istediğinizde tek yapmanız gereken bize başvurarak gerekli bilgileri bize iletmenizdir. Etkileyici bir firma profili yaratmanızda editörlerimiz ve marka danışmanlarımız size yardımcı olmaktan gurur duyacaktır.

İşimi & markamı geliştirmek için hangi alanlarda sizden destek alabilirim?

  • Marka Analizi
  • Marka Bilinirliği
  • Marka İmajı
  • Marka Güvenilirliği
  • İçerik & ürün geliştirme ve tasarım
  • Yaratıcı pazarlama & Satış Stratejileri
  • Marka Yönetimi
  • Hedefler, çalışma planı oluşturma.
  • Marka gelişim izleme.

 

”Özel Düğün” rozetini alabilirmiyim?

Evet, herzaman ”Özel Düğün”de yayınlanan seçkin tedarikçilerin kendi sitelerinde ”Özel Düğün’de görüldü” rozetini görmekten mutluluk duyarız. Bir kez başvurunuz onaylandıktan sonra aşağıdan kendi site tasarımınıza en uygun olan rozeti indirip sitenize yükleyebilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here