Herzaman yeni, yaratıcı ve ilginç tedarikçiler arıyoruz. Şu an için Mekanlar, Fotoğrafçılar, Planlama & Dizayn, Yiyecek & İçecek, Çiçekçiler, Kiralama, Pasta & Kek, Davetiyeler, Dekorasyon, Gelinlik ve Online Tedarikçiler kategorilerine ek olarak Eğlence ve Video kategorisi de eklenecektir.

İçerik Yolla ( Düğün, Parti, Diy Proje, Seyahat, Yaşam Stili, Dizayn veya Fotoğraf Çekimi)

Eğer çalışmalarınızı yollamak veya yazılarını,fotoğraflarınızı tüm okuyucularımızla paylaşmak isterseniz duymayı çok isteriz. Görselleri, herhangi bir online galeri veya dropbox gibi platforma yükleyerek, bize bu link ile ulaştırmanızı tercih ederiz. Eğer bu mümkün değilse e-mail ile 15-20 adet jpg formatında görseli bize ulaştırın, eğer içeriğiniz ve görselleriniz uygun ise 1 hafta içerisinde sizinle irtibata geçeceğiz. Yüklediğiniz içerik hakkındaki önemli detayları bize iletmeyi ihmal etmeyin. Okuyucularımız romantik, farklı, yaratıcı, doğal ve özel hikayeleri okumaktan keyif alıyorlar.

Kural olarak daha önce Türkiye’de herhangi bir yerde yayınlanmamış içerikleri okuyucularımızla paylaşmayı tercih ediyoruz, tabii ki herzaman istisnai durumlara açığız.

Eğer içeriğinizin ”Özel Düğün”e tam olarak uygun olduğunu düşünüyorsanız lütfen hemen  icerik(at)ozeldugun.com adresine e-mail ile yollayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here