REKLAM

Yetenekli, yaratıcı insanların düşünceleri, ürünleri ve hizmetleriyle zarifçe şekillenen ”Özel Düğün” platformuna olan ilginizden dolayı çok memnunuz. Size yeni müşterilerle bağlantılı, yaratıcı ve ilham verici,seçkin bir iş alanı yaratmak tüm ekibimizin ortak hedefidir.

 

Bize Reklam Verin

Birçok alandaki başarılı ekip çalışmalarımızın deneyimleri sonrasında özenle şekillenen ”Özel Düğün” markası, ürettiği içerikleri ve editörler tarafından seçilmiş görseller ile ne istediğini bilen özel okuyucuların sesi haline gelmeye başlamıştır.

Üretilen içerikler ve seçilen görseller okucuların ve tedarikçilerin beklentilerini karşılayacak şekilde seçilmiş ve özenle hazırlanarak en iyi şekilde sunulmuştur.

Gelinlerin, damatların,tedarikçi firmaların, fotoğraf çekmeyi ve gezmeyi seven, tasarıma aşık herkesin yolunun kesiştiği bir platfomdur özel düğün. Aynı yayın grubuna bağlı olduğu diğer projeler ile de  yerli ve yabancı birçok farklı okuyucu kitlesini de bir araya getirmektedir. (Photon Magazine, Pearls & Berries)

Sizi de bu özel platformda aramızda görmek isteriz. Ücretsiz listeleme seçeneğine ek olarak markanıza uygun farklı reklam seçenekleri ile işinizi bir adım ileri taşımak için bize ulaşın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here